بازی های آناهید
محصولات

پلیس خنثی سازی

این بازی یاد آور بازی قدیمی بمبرمن است که در آن شما با کار گذاشتن بمب با دشمنان می جنگید. اما این بار این همه ی ماجرا نیست. وظیفه ی اصلی شما خنثی کردن بمب های سی سیزده است که در سر تا سر شهر کار گذاشته شده اند. شما باید در میان دالانهای مرموز بازی به دنبای این بمب ها بگردید و با یافتن آنها، عملیات خنثی سازی را انجام دهید. علاوه بر این، در انتهای هر قسمت بازی یکی از سران گروهی که این بمب گذاری ها را انجام داده اند، با شما می جنگند. برای چیرگی بر آنها شما باید بسیار زبردست باشید.

با ترکیب چند سبک بازی سعی شده که پلیس خنثی سازی یک بازی هیجان انگیز و در عین حال فکری باشد. این بازی مانند بازی لجن های گرسنه از سیستم رکوردها و دستاوردهای آنلاین بهره می برد و شما می توانید امتیاز خود در هر مرحله را با دیگران مقایسه کنید.

آقای پول

یک بازی ساده با جوی شاد برای گروه ها. این بازی توسط یک تا چهار نفر بر روی یک دستگاه قابل انجام هست. هر کس تنها یک دکمه دارد و رقابت در به موقع زدن آن دکمه برای گرفتن امتیاز است. ماجرای بازی از این قرار است که مرد ثروتمندی به نام آقای پول تصمیم دارد در یک پروژه سرمایه گذاری کند. شما نیز انسان خوش فکر ولی بی پولی هستید که برای پروژه ی خود نیاز به سرمایه دارید. شما باید با سرعت عمل خود، توجه آقای پول را به خود جلب کنید تا در نهایت سرمایه ی بیشتری از او دریافت کنید. بازی در دو حالت امتیازی و زمانی قابل انجام است که در حالت زمانی می تواند بیش از یک برنده داشته باشد. این دو حالت بیشتر برای بازی گروهی طراحی شده اند، ولی با این حال شما می توانید در مقابل رایانه نیز بازی کنید. به هر صورت حداقل یک نفر بازیکن واقعی باید انتخاب شود. بازی در حال حاضر پنج شخصیت قابل انتخاب دارد که از این میان چهار شخصیت از ابتدا حضور دارند و یکی پس از به پایان رساندن دور آموزش به بازی می پیوندد.

علاوه بر دو حالت امتیازی و زمانی، یک حالت تک نفره هم در بازی وجود دارد به نام دور هیجانی. در این حالت، شما زمان محدودی برای بازی دارید و هر امتیاز به شما زمان بیشتری می دهد. شما باید با مقاومت زمانی بیشتر، رکورد بزنید.

لجن های گرسنه

یک بازی فیزیکی با کاراکترهای عجیب و غریب! شما با گلوله های لجنی به مبارزه ی لجن ها می روید. روش بازی بسیار ساده است. کاری که باید انجام دهید این است که گلوله ی لجنی خود را مانند تیر و کمان به عقب بکشید و رها کنید. این گلوله گس از یک ثانیه منفجر می شود و هر لجنی که دور و برش باشد را نیز با خود از بین می برد. دقت کنید که لجن هایی که کمی دورتر باشند با موج انفجار جابه جا می شوند و این ممکن است بسته به محل آنها خوب یاد بد باشد. شما باید از این انفجارها برای نابود کردن لجن های دشمن بهره ببرید. هر لجنی که از خط چین پایین صفحه عبود کند بسته به حالت بازی، یک جان، مقداری زمان، یا تعدادی ستاره از شما کم می کند که این به ضرر شماست. همین طور که به مراحل بالاتر می روید کم کم لجن ها جان می گیرند و شروع به خوردن لجن شما می کنند و این، به همراه موانع و شرایط طبیعی که به بازی اضافه می شوند، بازی را سخت تر و سخت تر می کنند.

در طراحی این بازی تلاش شده که در عین ساده بودن، عنصر سرگرمی و زیبایی ظاهری فراموش نشود. به همین دلیل در طراحی منوها و خود بازی دقت زیادی به خرج داده شده و خود بازی، علاوه بر داشتن سه حالت گوناگون، سرگرمی های بیشتری از قبیل دستاوردها و فروشگاه لجن را در اختیار شما می گذارند که می توانید با کمک آنها بازی را به یک برنامه ی طولانی مدت سرگرمی تبدیل کنید.

در بازخوردهایی که از دوستان گرفتم، عده ای این بازی را بسیار ساده و چه بسا حوصله سر بر خوانده بودند. پاسخ به این دوستان همواره این بوده که پس از تنها چند دقیقه بازی کردن قضاوت نکنند. این بازی طوری طراحی شده که هر چه بیشتر بازی کنید، جذاب تر می شود. بنابراین پس خواندن راهنمای بازی، کمی حوصله به خرج دهید و یک بار دیگر بازی کنید. نظرتان قطعاً عوض خواهد شد! در پایان این که این این بازی زنده به همراهی شماست. بنابراین در صورت بروز هر مشکل پیش از هر چیز با ایمیل پشتیبانی بازی و یا از طریق فرمی که در این وبگاه وجود دارد تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. به همه ی ایمیل ها پاسخ داده خواهد شد.